Ordu’da aranan kişilerin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Fatsa 3.üncü Jandarma Asayiş Timi, Asayiş Şube Müdürlüğü Jandarma Suç Araştırma Timi ve Fatsa İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ortak bir operasyon gerçekleştirdi. Jandarma ve emniyet ekipleri, ortak operasyonda hakkında 19 ayrı suçtan toplamda 32 yıl 6 ay 8 gün kesinleşmiş hapis cezası olan firariyi kıskıvrak yakaladı.

GÜVENLİK GÜÇLERİNDEN KAÇAMADI
Hakkında çeşitli suçlardan yakalama kararı olan 63 yaşındaki firari A.Ö., güvenlik güçlerinin radarına takıldı. Ekiplerin kapsamlı ve titiz çalışmaları sonucu firarinin saklandığı adres tespit edildi.

YÜRÜYEN SUÇ MAKİNESİ
Emniyet ve JASAT tarafından tespit edilen adrese gerçekleştirilen ortak operasyonda, 19 ayrı dosya kapsamında " Çekle ilgili karşılıksızdır işlemi yapılmasına sebebiyet verme" suçlarından hakkında kesinleşmiş 32 yıl 6 ay 8 gün hapis cezası bulunan firari kıskıvrak yakalandı.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Ekiplerin başarılı operasyonu sonucu yakayı ele veren zanlı sevk edildiği mahkemece tutuklanarak Ünye Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna gönderildi.