Filipinler'in başkenti Manila'da yaşanan olay, duyanların kanını dondurdu. Alkol alan bir çift, eski sevgililerinden konuştuğu sırada ortam bir anda gerildi. Sinirlerine hakim olamayan kadın, partnerinin kasık bölgesine defalarca kez makas sapladı.

KAÇ SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE ÇILDIRDI

Manila'da evsiz olan bir çift alkol aldıkları sırada eski ilişkileri ve kaç tane eski sevgilileri oldukları hakkında konuşmaya başlayınca ortam bir anda gerildi. İsminin Joey Jimenez olduğu öğrenilen adam kaç tane eski sevgilisi olduğunu söyleyince öfkelenen sarhoş kadın yanındaki makası partnerine sapladı. 

KANLAR İÇİNDE POLİSE GİTTİ

Kanlar içinde kalan 48 yaşındaki adamın, olay yerinden uzaklaşarak polise gittiği öğrenildi. Polis ve sağlık ekipleri adama burada müdahale etti.  Lawton Polis Karakolu Amiri Anthony Abundo, "Eski ilişkilerinden konuşmuşlar... İşin içine alkol de gelince ne olduğunu bilirsiniz ve tartışma da burada başlamış" dedi. Abundo, çiftin tam yatmak üzereyken bu konuları konuştuğunu söylerken kadının bir anda öfkelenerek makası aldığı ve sapladığı kaydedildi. 

6-7

50 ESKİ SEVGİLİSİ VARMIŞ

Öte yandan yerel medya çiftin romantik bir gece geçirdikten sonra bu konuları gündeme getirdiğini aktarırken adamın "yaklaşık 50 eski sevgilisi" olduğunu söylemesinden sonra olayın çıktığı da belirtildi. Bunu öğrenen kadının birkaç saniye sakin kaldıktan sonra kırık bir makasla adama saldırdığı kaydedildi.  

ÖZELLİKLE KASIKLARINA HEDEF ALMIŞ

Yapılan açıklamada, "Öfkeli kadın partnerinin yaklaşık 50 eski sevgilisi olmasını beklememiş ve sert bir şekilde tepki göstermiş. Sadece bu sebeple özellikle kasıklarına hedef almış" denildi. 

"ÇOK KAN KAYBETMİŞTİ"

Saldırıya uğrayan adama müdahale eden Hugo Cruz, "Adam çok kan kaybetmişti ve büyük bir ağrı içerisindeydi. Adama dikiş atıldı" dedi. Saldırganın olay yerinden uzaklaştığı belirtilirken, yetkililer adamın sağ kasık bölgesinde yırtılma meydana geldiğini ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı.  

SEVGİLİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMAYACAK

Jimenez, sevgilisinden şikayetçi olmayacağını söyledi. Yapılan açıklamada, "Mağdur, şüpheliye karşı dava açmak istemiyor çünkü birlikte yaşadığı kişiyi gerçekten seviyor" denildi.

Editör: Sinan Turp