Aleyna Tilki, sitem dolu sözler ile isyan etti. Sahnelerinin iptal edildiğini ve şarkı söylemeyi çok özlediğini belirten Tilki'nin bu sözleri, sosyal medyanın gündeminde yer aldı. İşte detaylar..

aleyna-konser

ALEYNA TİLKİ Sosyal Medyada İsyan Etti

Aleyna Tilki, uzun zamandır konserleri ile ilgili problemler yaşadığını belirtti. Sahnelere çıkışının engellendiği ve konserlerinin iptal edildiğini söyleyen Aleyna Tilki, daha fazla dayanamadı. Tilki, sosyal medyada bir tepki videosu paylaştı ve videosunu sosyal medya hesabı X'te de yayınladı.

Aleyna-tilki-isyan-etti

''Şarkı Söylemeyi Çok Özledim!''

Tilki paylaşımında "Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar" ifadelerini kullandı.

aleyna-tilki

Kendisini taciz edildiği mekanlarda çalışmaya zorladıklarını söyleyen Tilki, “Gerçekten yok olmamı istiyorlar. Mesela zamanında tacize uğradığım, prsikolojimin neredeyse çöktüğü mekanlara yeniden çıkmamı istiyorlar. Kendimi ifade edebileceğim sahnelere de çıkmama izin vermiyorlar” dedi.

aleyna-tilki-sosyal-medya-x

Şarkı söylemeyi çok özlediğini belirten Aleyna Tilki, ekledi: "Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar. Gerisini de canım Allah’ıma şikayet ediyorum. (Şu anda yüzyüze geldiğim kimse küfrümü üstüne alınmasın diğerlerinin zaten asla yüzüne bakmıyorum artık)" 

Editör: Nurseli Fırat