2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılmayı garantileyen A Milli Takımımız, özel maçta Almanya ile karşılaşacak. Stefan Kuntz ile yolların ayrılmasının ardından İtalyan teknik adam Vincenzo Montella göreve getirilmiş ve elemelerde çıkılan iki maçta alınan iki galibiyetle millilerimiz EURO 2024 vizesini kapmıştı. 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'na katılmayı garantileyen A Milli Takımımız, özel maçta Almanya ile karşılaşacak.

ALMANYA-TÜRKİYE MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

Futbolseverlerin heyecanla beklediği Almanya-Türkiye hazırlık maçı, 18 Kasım Cumartesi günü saat 22.45'te başlayacak ve TRT 1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

GALLER-TÜRKİYE MİLLİ MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA VE HANGİ KANALDA?

A Milli Takım, Galler ile oynayacağı EURO 2024 Elemeleri D Grubu maçı için 19 Kasım Pazar günü TSİ 18.30'da THY'ye ait uçakla Berlin'den Cardiff'e geçecek.
A Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ve aday kadrodan bir oyuncu, 20 Kasım Pazartesi günü TSİ 20.45'te maçın oynanacağı Cardiff City Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Milliler, toplantının ardından TSİ 21.15'te statta bir yürüyüş yapacak. Bu etkinlikten medyaya 15 dakikalık görüntü alma olanağı sağlanacak.

21 Kasım Salı günü oynanacak Galler-Türkiye maçı, TSİ 22.45'te başlayacak ve TRT 1'den canlı yayınlanacak.

LİDERLİK İÇİN SON MAÇ

Millilerimiz, salı günü grupta oynayacağı son maçta Galler deplasmanından 1 puan çıkarması halinde lider olarak EURO 2024' gidecek. A Milli Takım'ın lider olarak turnuvaya gitmesi kuraya kaçıncı torbadan gireceğine de direkt etki edecek.