Antalya'nın Döşemealtı ilçesinde, eski eşini boğazını keserek öldüren Abdülkadir Kocaoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Kocaoğlu, emniyetteki ifadesinde, tartışma esnasında bir anlık öfke ile olayı gerçekleştirdiğini ve pişman olduğunu belirtti.

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Iha (7)

OLAYIN AYRINTILARI

Dün akşam saat 20.00 sıralarında Döşemealtı ilçesi Yeşilbayır Mahallesi Akdeniz Bulvarı üzerinde meydana gelen olayda, Afyon'un Dinar ilçesinde infaz koruma memuru olarak görev yapan Abdülkadir Kocaoğlu (48), eski eşi Ayten Çağıran (44) ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kocaoğlu, yanında taşıdığı bıçağı çıkartarak eski eşini boğazından bıçakladı. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Kocaoğlu, eski eşinin yaşayıp yaşamadığını kontrol etti ve kimseyi yanına yaklaştırmadı.

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Iha (5)

MORGA KALDIRILDI

Ayten Çağıran'ın cansız bedeni, Olay Yeri İnceleme ve Savcılık incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı ve saatler önce ailesine teslim edildi.

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Iha (4)

"PİŞMANIM, BİR ANLIK ÖFKEYLE OLDU"

Antalya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından ifadesi alınan Kocaoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi. Kocaoğlu, sağlık kontrolü çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Emniyetteki ifadesinde, Kurban Bayramı'nın son günü Afyonkarahisar'dan Antalya'ya geldiğini ve eski eşini takip ettiğini belirtti. Olay günü motosikleti ile eski eşini takip eden Kocaoğlu, durduğu sırada barışmak için konuşmak amacıyla yanına gittiğini ancak tartışmaya başladıklarını belirterek, "Pişmanım, bir anlık öfke ile bu durum gerçekleşti" dedi.

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Iha (3)

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Iha (2)

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Dha1

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Dha2

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Dha3

Antalya Karisini Bogazdan Bicakladi Basinda Bekledi 23062024 Dha4