5 yaşındaki çocuk balkondan düştü! Feci olay

İstanbul Güngören'de balkondan dışarıya bakan 5 yaşındaki çocuk annesinin elinden kayması sonucu 2'inci kattan aracın üstüne düştü. Olay sırasında yoldan geçen ambulans küçük çocuğu hastaneye kaldırdı. Çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi

Asayiş 14.10.2022, 10:07
5 yaşındaki çocuk balkondan düştü! Feci olay

Mareşal Çakmak Mahallesi'nde dün saat 13.00 sıralarında iddiaya göre 5 yaşındaki Toprak Uysal, annesiyle dışarı baktığı balkondan bir anda kaydı. Çocuk, 5 katlı binanın 2´nci katından önce otomobilin üzerine, ardından yere düştü.

Son dakika: Güngören'de 5 yaşındaki çocuk balkondan düştü! Durumu iyi

SAĞLIK DURUMU İYİ

Çocuğun düştüğünü gören esnaf, şans eseri sokaktan geçen ambulansı durdurdu. Hastaneye kaldırılan Toprak Uysal'ın sağlık durumunun iyi olduğu, tedbir amaçlı 48 saat müşahede altında kalacağı öğrenildi.

"AŞAĞIYA BAKARKEN ANNESİNİN ELİNDEN KAYIYOR"

Esnaf Yusuf Güzel, "Çocuk annesiyle beraber aşağıya bakarken, annesinin elinden kayıyor. Burada park halindeki aracın üzerine düşüyor. Kafasını araca vuruyor, sonra düşüyor. Direkt betona temas etmiyor. Şu anda hastanede müşahede altında. Babasıyla konuştuk. İki gün yoğun bakımda tutacaklarmış ama çok kötü bir durumu yokmuş. Aracın üzerine düşmesi tabi çocuğun biraz şanslı olması demek. Direkt yere çakılsaydı bu kadar şanslı olmazdı. Çok şükür bir şey olmadı" dedi.

"AMBULANS GEÇİYORMUŞ DURDURMUŞLAR"

Esnaf Mustafa Şekerci ise "Buradan ambulans geçiyormuş Allah'tan. Ambulansın buradan geçiyor olması iyi oldu. Ambulans geçiyormuş durdurmuşlar. Allah çocuğu ailesine bağışlasın" ifadelerini kullandı.

banner2
Yorumlar (0)