Aksaray'da "Güvenli Trafik Projesi" kapsamında yılın sürücüleri ödüllendirildi

Aksaray'da İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen "Güvenli Trafik Projesi" kapsamında belirlenen yılın sürücülerine ödülleri verildi.

Asayiş 29.11.2022, 12:11 29.11.2022, 12:57
Aksaray'da "Güvenli Trafik Projesi" kapsamında yılın sürücüleri ödüllendirildi

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Aksaray'da İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen "Güvenli Trafik Projesi" kapsamında belirlenen yılın sürücülerine ödülleri verildi.

AMACIMIZ TOPLUM BİLİNCİNİ ARTIRMAK

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu, İl Jandarma Komutanlığının bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, sosyal sorumluluk projelerinin her geçen gün öneminin arttığını söyleyerek, "Burada hedefimiz farkındalık oluşturmak, toplumsal bilinci artırmak, kamu düzeninin tesisi ve nihai olarak da insanların huzurunun teminidir. Bu yönüyle de farklı kategorilerde ve kriterlerde yürütülen projeyi önemsiyoruz" dedi.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

İl Jandarma Komutanı Hacı Ali Büber de trafik güvenliğinin sağlanmasında en önemli unsurun insan olduğunu dile getirdi. Konuşmaların ardından kriterleri taşıdığı tespit edilen otomobil, ticari taksi, servis aracı, ambulans ve kamyon şoförlerinden oluşan 2'si kadın 6 sürücüye yılın sürücüsü ödülü takdim edildi. Ödül törenine, Aydoğdu ile Büber'in yanı sıra kurum müdürleri ve yılın sürücüleri katıldı.

banner2
Yorumlar (0)