Atlı jandarma timlerinden piknik alanlarında denetim!

Atlı jandarma timlerinden piknik alanlarında denetim Malatya'da tarihi, turistik ve halkın yoğun olarak bulunduğu park, piknik alanları ve mesire alanlarında görev yapmaya başlayan Atlı Jandarma Timi denetimlerini sürdürdü.

ASAYİŞ 09.07.2022, 10:54
Atlı jandarma timlerinden piknik alanlarında denetim!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Malatya'da tarihi, turistik ve halkın yoğun olarak bulunduğu park, piknik alanları ve mesire alanlarında görev yapmaya başlayan Atlı Jandarma Timi denetimlerini sürdürdü.

NevşehirJandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığı tarafından 19 Temmuz 2022 tarihine kadar geçici olarak Malatya İl Jandarma Komutanlığı emrine görevlendirilen, 3 Astsubay binici, 3 seyis, 3 at Atlı Jandarma Timi denetimlerini sürdürdü.

14 AYRI NOKTAYA DENETİM!

Kentte 19 gün süreyle 14 ayrı noktada görev yapacak olan Atlı jandarma timlerinin bugün durağı ise Beydağı Tabiat Parkı oldu. Bölgede piknik yapanları ateş yakmamaları, çevre ve doğayla ilgili suç oluşturabilecek davranışlarda bulunmaları konusunda uyarılarda bulunan Atlı jandarma timlerine çevredeki vatandaşlar sevgi gösterisinde bulunurken, denetimlerin ise 19 Temmuz'a kadar sürdürüleceği bildirildi.

banner2
Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu