Balkonda otururken kurşun yağmuruna tutuldu!

İstanbul'da 2 çocuk babası Erhan Kaşa, Metin E. aralarında çıkan tartışmanın ardından evine gelip balkonda oturmaya başladı. Bir süre sonra evin önüne gelen Metin E., balkonu kurşun yağmuruna tuttu. Mermilerden bazıları göğsüne isabet eden Erhan Kaşa, kaldırıldığı hastanede müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Asayiş 22.09.2022, 16:39
Balkonda otururken kurşun yağmuruna tutuldu!

Olay, dün gece saat 23.00 sıralarında Esenler ilçesi Tuna Mahallesinde meydana geldi. Erhan Kaşa ile Metin E. arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından Kaşa, evine gidip balkonda oturmaya başladı. Metin E. ise, Kaşa'nın evinin önüne gelip silahla evin balkonuna doğru kurşun yağdırıp, olay yerinden kaçtı.

HASTANEDE KURTARILAMADI

Silahtan çıkan kurşunlardan bazıları Kaşa'nın göğsüne isabet etti. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri Kaşa'ya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra ambulansla hastaneye götürüldü.

Kaşa hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

"2 YETİM KALDI BUNUN HESABINI KİM VERECEK?"

Erhan Kaşa'nın babası Necati Kaşa, "Ben 35 senedir burada esnaflık yapmış bir insanım. Bütün çevreme sorabilirsiniz. Benim çocuklarım hakkında bir Allah'ın kulunun şikâyeti olursa ben intihar ederim. Olay esnasında ben yoktum. Komşularım anlattı. Bu adamın bir değil iki değil üç değil, bu adam sürekli mahallenin ortasına gelip küfrediyor. Oradan ayrılıyorlar. Vatandaşlar uyarıyor ama beklemeden gidiyorlar. Sonra silahla geliyor tarayıp çekip gidiyor. Bu çocuğun suçu günahı neydi? Vatandaş olarak soruyorum. Yazık günah. Bir genç büyütmek o kadar kolay mı? 2 yetim kaldı. Bunun hesabının kim verecek? Ben evime giremiyorum. Yazık günah değil mi?" ifadelerini kullandı.

banner2
Yorumlar (0)