Boşanma aşamasındaki eşinin iş yerine gitti: Dehşeti yaşadı!

Edirne'de boşanma aşamasındaki eşinin işyerine giden adam, eşini zorla taksiye bindirmeye çalıştı. Bu sırada motorla gelen dükkan sahibi ve çevredekiler olaya müdahale etti. Eşini kaçırmaya çalışan adamı ağır şekilde darbetti. Eşinin araya girmesiyle kurtulan adam hastaneye kaldırıldı.

ASAYİŞ 24.09.2022, 18:10 24.09.2022, 18:22
Boşanma aşamasındaki eşinin iş yerine gitti: Dehşeti yaşadı!

Olay, Nişancıpaşa Mahallesi Köprüce Bayırı Sokak'ta meydana geldi. İddiaya göre, Zafer S. boşanma aşamasındaki eşi Sibel S. ile konuşmak üzere, birlikte yaşadığı Tamer D.'ye ait iş yerine geldi. Burada bir süre konuşmalarının ardından tartışan çifti çevredekiler ayırdı. Zafer S. tartışmanın ortasında eşi Sibel S.'yi zorla taksiye bindirmeye çalıştı. Bu sırada durumu haber alan iş yeri sahibi Tamer D. motosikletiyle gelip Zafer S.'ye saldırdı.

OLAY ANI KAMERADA

Cep telefonu kamerasına yansıyan ve sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde, olay yerine işyeri sahibi Tamer D.'nin geldiği görülüyor.

Tamer D., motosikletiyle sokaktaki Zafer S.'nin üzerine motosikletini sürüp çarpıyor. Tamer D. ve çevredekilerin, Sibel S.'yi zorla götürmeye çalışan Zafer S.'yi sopa, tekme ve yumruklarla darp ettiği görüntülerin sonunda Sibel S'nin araya girmesiyle yere düşen Zafer S.'nin kurtulduğu da görülüyor.

Olaydan sonra Zafer S.'nin hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildiği, Tamer D. ve diğer şüphelinin ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldığı öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)