Eski koca dehşet saçtı! Boşandığı eşini öldürüp 2 kişiyi yaraladı

Ankara'da korkunç bir kadın cinayeti işlendi. Mamak'ta yaşayan Salih Ö. isimli adam, boşandığı karısını silahla vurarak öldürdü, 4 yaşındaki kızı ile eski karısının birlikte yaşadığı iddia edilen adamı yaralayan zanlı aynı silahla hayatına son vermek istedi.

Asayiş 31.08.2021, 10:31 31.08.2021, 10:44
Eski koca dehşet saçtı! Boşandığı eşini öldürüp 2 kişiyi yaraladı

Türkiye'nin kanayan yaralarından biri olan kadın cinayetlerine bir yenisi eklendi. Ankara yaşayan 38 yaşındaki Salih Ö. isimli adam boşandığı 33 yaşındaki Ebru Y. isimli kadını silahla vurarak öldürdü, 2 kişiyi de yaraladı. 

SON KURŞUNU KENDİSİNE SIKTI

Mamak'ta yaşadığı binanın karşısında oturan eski eşi ile karşılaşan adam silahına sarıldı. Eski karısı Ebru Y. yi vuran Salih Ö., bu kez silahını eksi eşinin birlikte yaşadığı Mustafa D'ye doğruyttu ve tetiğe bastı. Mermilerden biri de çiftin 4 yaşındaki kızına isabet etti. Salih Ö. bu kes silahı kafasına dayayarak etiş etti.

KÜÇÜK KIZIN DURUMU İYİ

Olay yerine gelen ablulansla hastaneye kaldırılan talihsiz kadın hayatını kaybederken birlikte yaşadığı Mustafa D. ile 4 yaşındaki kızın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Dehşet saçtıktan sonra hayatına son vermek isteyen eski kocanın ise hayati tehlikesinin sürdüğü belirtildi.

banner2
Yorumlar (0)