Huzur Denetimi'nde huzursuzluk: Polise değil, taksiciye küfrettim

Taksim'deki Huzur Denetimi'nde, polis kontrol noktasının yanında küfürler savuran kadın gözaltına alındı. Saatlerce taksi beklediğini söyleyen kadın, polis noktasının yanındaki taksiciye küfrettiğini iddia etti.

Asayiş 13.10.2021, 23:32
Huzur Denetimi'nde huzursuzluk: Polise değil, taksiciye küfrettim

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İstanbul'un 39 ilçesinde Yeditepe Huzur Denetimi gerçekleştirdi.

POLİS ARACI DURDURDU

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 39 ilçede Yeditepe Huzur Denetimi gerçekleştirdi. Şüpheli araç ve kişilere yönelik gerçekleştirilen denetim noktalarından Taksim Meydanı'nda ilginç bir olay yaşandı. Polisin, bir taksiciyi durdurarak denetim yaptığı sırada, otomobille yoldan geçen bir kadın 'yapıştır, yapıştır' diye bağırarak, sinkaflı küfür etti.  Bunun üzerine otomobilin peşinden koşan polis, aracı durdurarak kadını indirdi.

'TAKSİCİYE KÜFRETTİM' İDDİASI

Bir basın mensubunun, 'polise neden küfür ettiniz' şeklindeki sorusuna hakaretle karşılık veren kadın "Siz yanlış anladınız beni. Ben polislere etmedim, siz salak mısınız ya? Şu an var ya geri zekalı, geri zekalı konuşuyorsunuz. Polislere ben niye küfredeyim arkadaşım, salak mısın? Ben polise niye küfredeyim. Taksiciye ettim. Ben bugün 6 saat taksi bekledim. Ben 15 gündür İstanbul'da taksi problemi yaşıyorum. Kardeşim siz salak mısınız ya. Ben genel konuştum arkadaşlar. Kişinin şahsiyetine hakaret etmedim. Karaktersizler dedim, küfür mü ettim? Karaktersizler demek ne demek? Kişinin karakter bozukluğu demek. Sen 200 liralık yere 500 lira alıyorsan karaktersizsin arkadaşım. Tamam mı?" diye konuştu. 

Gözaltına alınan kadın hakaret ettiği ve maske takmadığı için hakkında işlem yapılması için polis merkezine götürüldü.

banner2
Yorumlar (0)