İstanbul'da iki kadına korkunç saldırı!

İstanbul Beylikdüzü'nde kaldırımda yürüyen bir kadına silahlı saldırı düzenlendi. Zanlı daha sonra aynı silahla kendi hayatına son verdi. Neriman Sakallı adlı genç kadının ise hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. Bir diğer korkunç olay ise Tuzla'da meydana geldi. İlçede 23 yaşındaki bir kadın, şiddet gördüğü ve boşanmak istediği kocası tarafından, çalıştığı marketin önünde 5 yerinden bıçaklandı. Kanlar içinde yere yığılan kadına ilk müdahaleyi mahalleli yaptı.

Asayiş 03.11.2022, 17:48
İstanbul'da iki kadına korkunç saldırı!

Beylikdüzü metrobüs durağında sevgili oldukları iddia edilen Sadrettin Ö. ve Neriman Sakallı tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından ikili arasına bir süre kovalamaca yaşandı. Korkunç olayda kadını durakta yakalayan zanlı, ilk önce dövüp sonrada silahın kabzasıyla vurdu.Zanlı daha sonra kadına 3 el ateş ederek kaçtı. Genç kadın yere yığılırken, silah seslerini duyan polis ekipleri olay yerine geldi. Metrobüs köprüsünün altına giden zanlı aynı silahla kendi hayatına son verdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, 37 yaşındaki Neriman Sakallı sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Kadın hastanede hayatını kaybederken, polis ekipleri olayla ilgili çalışma başlattı.

BİR KAN DONDURAN SALDIRI DA TUZLA'DA

İstanbul'da meydana gelen diğer saldırı da Tuzla'da meydana geldi. İlçede geçtiğimiz Salı günü yaşanan olayda, 23 yaşındaki K.K. şiddet gördüğü kocası E.K.'dan boşanmak isteyince kocası tarafından, çalıştığı marketten çıktıktan sonra bıçaklı saldırıya uğradı. Dehşet saçan koca, eşini sokak ortasında 5 yerinden bıçakladı. Aldığı bıçak darbelerinin etkisiyle kanlar içinde yere yığılan genç kadının yardımına mahalleli koştu.Genç kadına ilk müdahaleyi mahalleli yaparken ihbar üzerine olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi.

Ağır yaralanan kadın, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Olay sonrası mahalleli sokağa dökülürken, polis olayla ilgili çalışma başlattı. 7 suç kaydı olduğu öğrenilen E.K.'nın polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandığı öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)