İstek parça için 9 kişi dehşeti yaşattı! Bu dayağa ceza yok

Bursa'daki bir gece kulübünde sahneye çıkan müzisyen Özkan Süslerer´i, ikinci kez `çiftetelli´ müziği çalmadığı için döven 9 kişi, jandarma ekiplerince gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Asayiş 26.10.2022, 10:32
İstek parça için 9 kişi dehşeti yaşattı! Bu dayağa ceza yok

Ankara'da istek parça için Onur Şener'in öldürülmesinin ardından Bursa'da, 21 Ekim gecesi Mudanya ilçesi Esence Mahallesi'ndeki bir gece kulübünde insanı şoke eden bir olay meydana geldi.

İKİNCİ KEZ "ÇİFTETELLİ" İSTEDİLER

Bir grup, iddiaya göre sahnede olan müzisyen Özkan Süslerer'den (44) ikinci kez çiftetelli oynama müziği çalmasını istedi. Süslerer, bir süre sonra parçayı tekrar çalacağını söyleyince grupla müzisyen arasında tartışma çıktı. 

TEKME TOKAT DARBETTİLER

Çalışanlar ve diğer müşterilerin araya girmesiyle tartışma sonlandırılırken kalabalık grup, mola vererek sahneden inen müzisyeni, gece kulübünün arka tarafında bulunan bahçede darp etmeye başladı. Süslerer, grup tarafından dövüldü.

KABURGASI KIRILDI, OMZU ÇIKTI

Olayı gören çalışanların araya girmesiyle, grubun elinden kurtarılan Özkan Süslerer, ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaburgasında kırık oluşan ve omzu çıkan 3 çocuk babası 25 yıllık piyanist şantör Süslerer, 1 ay iş göremezlik raporu alırken, omzu çıktığı için de uzun süre org çalamayacak.

ZANLILARIN KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Olayın ardından Mudanya İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından soruşturma başlatıldı. Kamera görüntülerinden kimlikleri tespit edilen şüphelilerin, gece kulübünün bulunduğu Esence Mahallesi'nde yaşadıkları belirlendi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST KALDILAR

Mudanya İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alınan 9 şüpheli, jandarma karakolundaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

banner2
Yorumlar (0)