Jandarma okul servisi denetiminde!

Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince okul servisi araçlarına yönelik denetim gerçekleştirildi. Sürücüler, okul servisi yönetmeliğinde belirtilen hususlar hakkında bilgilendirilirken, çok sayıda vatandaşa bağımlılıkla mücadele semineri verildi.

Asayiş 04.10.2022, 14:14 04.10.2022, 14:35
Jandarma okul servisi denetiminde!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince okul servisi araçlarına yönelik denetim gerçekleştirildi. Valilikten yapılan açıklamaya göre, jandarma trafik görevlilerince 33 aracın denetimi yapılarak, sürücülere "okul servis denetim kartı" dağıtıldı.

OKUL SERVİSİ YÖNETMELİĞİ HAKKINDA BİLGİLER VERİLDİ

Sürücülere okul servis yönetmeliğinde belirtilen hususlar hakkında bilgi veren ekipler, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilmek üzere kontrol formu düzenledi.

126 VATANDAŞA BAĞIMLILIKLA MÜCADELE SEMİNERİ

İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevlileri tarafından da Yahşihan ilçesi ile Çerikli ve Hacılar beldelerinde "Umut Projesi" kapsamında 126 vatandaşa bağımlılıkla mücadele semineri verildi. Öte yandan, Keskin İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de köy muhtarları ve vatandaşlara, düğün veya meskun mahalde silahla ateş edilmesi sonucu oluşabilecek zararlar hakkında bilgilendirme faaliyeti gerçekleştirdi.

banner2
Yorumlar (0)