Jandarmadan dev uyuşturucu operasyonu!

İstanbul'da jandarma ekiplerinin gerçekleşirdiği geniş çaplı operasyon sonucunda bir şüphelinin adresinde çok sayıda uyuşturucu hap ele geçirilirdi.Şüpheli ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ 17.09.2022, 09:40 17.09.2022, 11:54
Jandarmadan dev uyuşturucu operasyonu!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre,İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına yönelik geniş çaplı bir operasyon gerçekleştirildi.İstanbul İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri,  “uyuşturucu madde imal ve ticareti” suçu kapsamında alınan ihbarlar doğrultusunda yüklü miktarda madde satışı yapma hazırlığında olan “Torbacı”olarak tabir edilen S.M isimli uyuşturucu satıcısını gerçekleştirilen operasyon sonucu kıskıvrak yakaladı.Şüphelinin uyuşturucuları depoladığı adreste yapılan aramalarda 300.000 adet Captagon uyuşturucu sentetik hap ele geçirildi.S.M isimli şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİNLERCE UYUŞTURUCU HAP ELE GEÇİRİLDİ

Alınan ihbarlar doğrultusunda,şüphelinin uyuşturucu maddeyi Eyüpsultan ilçesinde bir iş yerinde depoladığı tespit edildi ve işyerine operasyon düzenlendi.

UYUŞTURUCULAR GRES YAĞIYLA KAPLANMIŞ

Operasyonda; paketlenmiş halde bulunan 300.000 adet Captagon uyuşturucu sentetik hap ele geçirildi. Ele geçirilen maddelerin kokusunun yayılmasını engellemek için gres yağıyla kaplandığı dikkat çekti.Şüpheli yakalanarak cezaevine gönderilirken,irtibatlı olduğu diğer şüphelileri arama çalışmaları devam ediyor.

banner2
Yorumlar (0)
24
az bulutlu