Jandarmadan operasyon: Ev değil uyuşturucu yuvası!

Trabzon İl Jandarma Komutanlığı Narkotik Timleri alınan istihbaratlar sonucunda bir şüphelinin evine operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda evde çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 25.09.2022, 11:30 25.09.2022, 11:54
Jandarmadan operasyon: Ev değil uyuşturucu yuvası!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre,Trabzon İl Jandarma Komutanlığı Narkotik Timleri başarılı operasyonlarına yenisini ekledi. Jandarma Narkotik Timlerinin yapmış olduğu saha araştırmaları sonucu Arsin ilçesi Harmanlı Mahallesinde M.A.T isimli şüphelinin evinde çok miktarda uyuşturucu madde olduğu ve uyuşturucu maddeleri piyasaya sürmeye çalıştığı tespit edildi.

10350 GRAM ESRAR ELE GEÇİRİLDİ!

Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden; Trabzon İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Arsin İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri ve Jandarma Narkotik Madde Tespit Köpeği “YATKIN”'ında katıldığı,operasyon sonucunda şüphelinin evinde 210 gram esrar,10140 gram kubar esrar,1 adet hassas terazi,2 adet tabanca,2 adet kurusıkı tabanca ve 120 adet fişek ele geçirildi.

 M.A.T. isimli şüpheli sevk edlildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

banner2
Yorumlar (0)