Jandarmadan zehir tacirinin evine operasyon!

Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Odunpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri alınan ihbarlar doğrultusunda bir şüphelinin adresinde operasyon gerçekleştirdi. Operasyon sonucunda çok sayıda uyuşturucu ve kaçak malzeme ele geçirildi. Şüpheli hakkında ise adli işlem başlatıldı.

Asayiş 28.09.2022, 17:35 28.09.2022, 17:45
Jandarmadan zehir tacirinin evine operasyon!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Eskişehir İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü, Odunpazarı İlçe Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince düzenlenen ortak operasyon sonucu bir şüphelinin evine operasyon düzenlendi.

EV DEĞİL UYUŞTURUCU YUVASI!

Operasyon sonucunda evde 4 kilogram 850 gram esrar, 1 adet 2 metre boyunda ve yaklaşık 7 kilogram ağırlığında kenevir bitkisi, uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen 6 bin 800 TL nakit para, 18 şişe faturasız alkol, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ile 21 adet mermi ele geçirildi.

Şüpheli hakkında ‘Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti’, ‘Uyuşturucu Maddelerin Murakabesi Hakkındaki Kanuna Muhalefet’, ‘Suçtan Kaynaklanan Malvarlığının Değerini Aklamak’, ‘Avda ve Sporda Kullanılan Tüfekler Hakkındaki Kanuna Muhalefet’ suçlarından işlem başlatıldığı öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)