Kan donduran görüntüler... 3 aylık bebeğe babasından işkence

Gaziantep Şahinbey'de, 3 aylık bebeğe babası tarafından işkence yaptığı görüntüler sosyal medyada infial oluşturdu. Kameraya yansıyan görüntülerde cani babanın bebeği öldüresiye dövdüğü görülürken valilikten yapılan açıklamada baba Y.G.'nin yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi.

ASAYİŞ 30.11.2021, 11:45 30.11.2021, 12:10
Kan donduran görüntüler... 3 aylık bebeğe babasından işkence

Ekran Haber'den Merve Ak'ın haberine göre, Gaziantep'ten kan donduran bir görüntü geldi. Şahinbey ilçesinde 3 aylık bebek ağladığı için babası tarafından çok feci şekilde dövüldü. Cani babanın küçücük bebeğe yaptığı işkence kan dondururken o anlar kameralara yansıdı.

VALİLİK AÇIKLADI: YAKALANDI!

Sosyal medyada infiale neden olan görüntülerin ardından bebeğin hastaneye kaldırıldığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. Öte yandan Gaziantep Valiliği, sosyal medyada bebeğe işkence yapan şahsın polis tarafından yakalandığını duyurdu.

BEBEĞİN TEDAVİSİNE BAŞLANDI

Konuyla ilgili olarak valilikten yapıan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.

29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C.G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında tramvaya bağlı yaralanma olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.

ADLİ MAKAMLARA SEVK EDİLECEK

Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli makamlara sevk edilecektir."

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
8
parçalı az bulutlu