Kardan dolayı yolda kalanların yardımına Jandarma koştu!

Kastamonu ilinde yoğun kar yağışı nedeniyle yola hazırlıksız olarak çıkan çok sayıda araç zor durumda kaldı. Zincirsiz yola çıkarak zor durumda kalan, kayarak yoldan çıkan otomobillerin imdadına Kastamonu Jandarma ekipleri yetişti.

ASAYİŞ 15.01.2022, 15:07 15.01.2022, 15:13
Kardan dolayı yolda kalanların yardımına Jandarma koştu!

Ekran Haber'den Başak Bilgin'in Haberine göre, Kastamonu ilinde yoğun kar yağışı nedeniyle yola hazırlıksız olarak çıkan çok sayıda araç zor durumda kaldı. Zincirsiz yola çıkarak zor durumda kalan, kayarak yoldan çıkan otomobillerin imdadına Kastamonu Jandarma ekipleri yetişti. Jandarma Devriyeleri, Jandarma Trafik Ekipleri ve JAK Timleri Kastamonu - Ankara yolunda, Kastamonu- Sinop ve Karabük yollarında kimi zaman kurtarıcılarla çekerek, kimi zaman zincir takılmasına yardım ederek,kimi zaman da el yardımıyla araçları iterek yardımda bulundu.

JAK TİMLERİNDEN DESTEK!

Karayolları ekiplerinin de yoğun kar mücadelesi verdiği bölgede, hafta sonu tatili için Ilgaz Dağı Milli Park Alanına ve Yurduntepe Kayak Merkezine gitmeye çalışan ve zincirsiz yola çıkan araçlara Jandarma Arama Kurtarma (JAK) Timleri yardım etti. Yolda kalan vatandaşlar Jandarmanın yardımlarından memnuniyetlerini bildirerek, Jandarma Genel Komutanlığına teşekkürlerini iletti.

">

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
0
hafif kar duşu