Kardeşine laf atanlara sopayla saldırdı! Akılalmaz olay

İstanbul'da, kardeşine laf attığı iddia edilen kişilere küfürler savuran ağabey, şahısların kaçarken aracına çarpmaları üzerine çılgına döndü. Aracın camlarını yumruklayan ağabey, daha sonra sopayla saldırdı. O anlar bir vatandaşın cep telefonuna kamerasına yansıdı.

ASAYİŞ 18.09.2022, 16:30
Kardeşine laf atanlara sopayla saldırdı! Akılalmaz olay

Olay, dün akşam saatlerinde Beylikdüzü ilçesi Adnan Kahveci Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre, kaldırımda yürüyen bir kadının yanına yanaşan otomobilin içindeki kişiler, "Gel eve bırakalım" diyerek laf atmaya başladı.

GENÇ KIZ AĞABEYİNİ TELEFONLA ARADI

Sözlü tacizin sürmesi üzerine kadın, durumu cep telefonu ile ağabeyine bildirdi. Olay yerine gelen ağabey, laf atan kişilerin içinde bulunduğu otomobilin önünü kesti. Araçtan inen adam, kardeşine laf attığı iddia edilen kişilere küfür ve hakaretler yağdırdı.

ARACINA ÇARPINCA ÇILGINA DÖNDÜ

Kardeşinin ve arkadaşlarının araya girmesi ile aracına binen ağabey, şüphelilerin olay yerinden ayrılmaya çalıştığı sırada aracına çarpması üzerine çılgına döndü. Tekrar aracından inen ağabey, önce otomobili yumruklamaya başladı. Daha sonra aracından sopa alan öfkeli adam, defalarca aracın camına vurdu.

Sözlü tacizde bulunduğu iddia edilen kişiler, otomobilleriyle kaçtı. Yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

banner2
Yorumlar (0)
24
az bulutlu