Kayınbiraderinin arabasını levye ile parçaladı!

İstanbul Maltepe'de tüyleri ürperten olay! Boşanma aşamasındaki kadının kocası, kayırbiraderinin arabasını sokak ortasında levye ile parçaladı.

ASAYİŞ 14.06.2022, 19:12
Kayınbiraderinin arabasını levye ile parçaladı!

Olay, Maltepe’de Fındıklı Mahallesinde geçtiğimiz Pazar günü yaşandı. Maltepe’de yaşayan ve 17 yıllık eşiyle boşanma aşamasında olan 2 çocuk annesi S.H. isimli kadın, ev sahibinin isteği doğrultusunda kiracı olarak oturduğu evden çıkma hazırlıklarına başladı. S.H.’nin ağabeyi de eve gelerek taşınma hazırlıkları yapan kardeşine yardım etti. Karısının kaldığı eve akşam saatlerinde akrabaları ile gelen Serdar H., bir süredir ayrı yaşadığı karısı ve kayınbiraderi ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında eve giremeyen ve öfkelenen koca, kayınbiraderinin sokakta park halinde bulunan otomobiline levye ve sopalar ile saldırarak araca zarar verdi.

Olayın ardından taraflar polis merkezine götürülerek ifadeleri alındı. Öte yandan, Serdar H.’nin karısının yanında kalan çocuğuna, eşinin kardeşi tarafından tokat atıldığı, çocuğun durumu babası Serdar H.’ye söylemesi üzerine Serdar H.’nin akrabaları ile eve geldiği tartışmanın bu şekilde başladığı iddia edildi.

banner2
Yorumlar (0)
29
açık