Mahalleliyi ağaya kaldıran akılalmaz olay!

Yarı çıplak vaziyette dükkan kapısına tuvaletini yaparken hırsız zannedilen adamı dövdüler. Çöp dökmeye inen kadının 'Hırsız var' diye bağırması üzerine mahalleli alarma geçti. Yarı çıplak vaziyette ve ayakta duramayan adam ne olduğunu anlamadan meydan dayağı yedi.

ASAYİŞ 27.08.2022, 12:47
Mahalleliyi ağaya kaldıran akılalmaz olay!

İlginç olay Örnek Mahallesi Fevzipaşa Caddesi'nde yaşandı. Yarı çıplak vaziyette bir iş yerinin kapısına gelip ve aldığı alkolün etkisiyle tuvalet ihtiyacını gidermeye kalkan şahıs derdini anlatamayınca kadının yakını tarafından darbedildi.

"HIRSIZ VAR DİYE BAĞIRINCA..."

Alkollü şahıs, iş yerinin kapısına tuvaletini yaparken iş yerinin üzerinde ikamet eden ve çöp dökmek için aşağı inen bir kadın, alkollü şahsın hırsız olduğunu ve iş yerinin kapısını zorladığını düşünerek "hırsız var" diye bağırdı.

VATANDAŞLAR MÜDAHALE ETTİ

Kadının bağırması üzerine alkollü şahıs susması için kadına doğru koşarken, bazı iş yeri ve evlerden çıkan vatandaşlar duruma müdahale etti. Bu sırada, iş yerinin üst kadından inen ve bağıran kadının yakını olduğu belirlenen bir kişi, alkollü şahsın üzerine yürüyerek yumruk ve tekme atmaya başladı.

SERBEST BIRAKILDI

Araya giren vatandaşlar öfkeli şahsı engellerken, alkollü şahıs, olay yerine gelen polis ekipleri tarafından karakola götürüldü. Alkollü şahıs, kimsenin şikayetçi olmaması üzerine karakoldan serbest bırakıldı.

banner2
Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu