MSB açıkladı: Bir asker şehit!

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Piyade Uzman Çavuş Faim Bozkurt'un, Pençe-Kilit harekatında yaralandığı ve tedavi altına alındığı hastanede şehit olduğu bildirildi.

Asayiş 27.10.2022, 10:52
MSB açıkladı: Bir asker şehit!

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde dün bölücü terör örgütü mensupları ile sağlanan temasta yaralanarak hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Faim Bozkurt'un şehit olduğunu bildirdi.

MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMADI

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde, 26 Ekim 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları ile sağlanan temasta yaralanarak hastaneye sevk edilen Piyade Uzman Çavuş Faim Bozkurt'un, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu belirtildi.

MSB'DEN BAŞSAĞLIĞI

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadeleri kullanıldı.

 Şehit Faim Bozkurt'un cenazesinin, memleketi Batman'ın Sason ilçesinde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verileceği öğrenildi.

banner2
Yorumlar (0)