Şakalaşmanın sonu kötü bitti!

Adana'da bir iş merkezindeki ofiste 16 yaşındaki kuzenlerin silahla oyunu kötü bitti. Babasına ait silahı alan B.K., kuzeni S.Ö. ile şakalaşmaya başladı. Silahı alan S.Ö., dolu olduğunu bilmediği tabancayı şakalaştığı kuzenine doğrulttu. Çocuğun bu sırada tetiği dokunmasıyla tabancadan çıkan kurşun kuzeni B.K.'nin göğsüne isabet etti.

ASAYİŞ 10.06.2022, 10:27
Şakalaşmanın sonu kötü bitti!

Olay, Onur Mahallesi'ndeki 6 katlı bir iş merkezinin 1'inci katındaki ofiste meydana geldi. Babasına ait tabancayı alan B.K. ile kuzeni S.Ö., şakalaşmaya başladı. Kuzeni B.K.'den silahı alan S.Ö., dolu olduğunu bilmeden ona doğrultup tetiğe dokundu. Ateş alan tabancadan çıkan kurşun, B.K.'nin göğsüne isabet etti.

Silah sesleri üzerine odaya giren B.K.'nin yakınları, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayıp, yardım istedi. Olay yerine sevk edilen ambulans ile hastaneye kaldırılan ve burada ameliyata alınan B.K.'nin hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi.

Yakınları ile hastaneye gelen S.Ö. burada polise teslim oldu. S.Ö. ifadesi için Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

Kuzenini göğsünden vurdu... Son dakika: Çocukların silahla şakası kötü bitti! - Güncel haberler

banner2
Yorumlar (0)
29
açık