Silahlı suç örgütüne şok operasyon!

Adana'da silahlı suç örgütüne üye olduğu belirlenen 26 kişi ekipler tarafından gözaltına alındı. Şüphelilerin 'nitelikli yağma' başta olmak üzere çok sayıda suça karıştıkları kaydedildi.

Asayiş 25.10.2022, 10:30
Silahlı suç örgütüne şok operasyon!

Adana'da polis ekiplerince silahlı suç örgütüne üye olduğu tespit edilen 31 şüpheliye yönelik düzenlenen operasyonda 26 kişi gözaltına alındı. Diğer 5 şüpheliyi yakalamak için çalışmalar sürüyor. 

EŞ ZAMANLI OPERASYON!

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Seyhan ilçesinde çıkar amaçlı silahlı suç örgütüne üye olduğu belirlenen 31 kişinin 'Nitelikli yağma', 'Kasten yaralama', 'Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma', 'Silah ve mühimmat ticareti yapma' gibi suçlara karıştıkları belirlendi.

5 ŞÜPHELİYİ YAKALAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR!

14 ayrı olaya karıştığı belirlenen şüphelilere yönelik kentte 25 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda, 2 ruhsatsız tabanca ve şarjörü, 12 adet 9 milimetre çaplı mermi, 70 uyuşturucu hap ve terazi ele geçirildi, 26 şüpheli gözaltına alındı. Polisin, diğer 5 şüphelinin yakalanması için çalışmaları sürüyor.

banner2
Yorumlar (0)