Suçlamaları reddetti, kumpas dedi

Nazmi Arıkan cinayetinde yakalanarak tutuklanan Ufuk Akçekaya'nın ifadesi ortaya çıktı. Akçekaya, olay yerine gittiğinde Nazmi Arıkan'ın yaralı olduğunu ve kendisine yardım etmesini istediğini, şoförünün ise ölmüş olduğunu ifade etti. Cinayet suçlamasını reddeden Akçekaya, kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti. Ayrıca Nazmi Arıkan'ı 5 yıldır tanıdığını da belirten Akçekaya, olayı gerçekleştirenlerin kendisini bıçaklayan kişiler olduğunu ileri sürdü.

ASAYİŞ 18.07.2022, 21:12
Suçlamaları reddetti, kumpas dedi

Ekran Haber’in edindiği bilgilere göre, Fen Bilimleri Eğitim Kurumları'nın kurucusu Nazmi Arıkan ile şoförü Şerif Eker, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesindeki çiftlik evinde bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunmuştu.

Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığının olayla ilgili yaptığı soruşturma kapsamında özel okul ve kurs işletmecisi Tokatspor Kulübü Başkanı Ufuk Akçekaya, Çanakkale İl Jandarma Komutanlığının yaptığı operasyonla gözaltına alındı. İstanbul’dan Çanakkale’ye getirlen Akçekaya, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cinayetle ilgili soruşturma sonucu Akçekaya’nın ifadesi de ortaya çıktı. Üzerine atılı suçu reddeden Akçekaya, olay yerine gittiğinde Nazmi Arıkan'ın yaralı olduğunu ve kendisine yardım etmesini istediğini, şoförünün ise ölmüş olduğunu ifade etti.

Cinayet suçlamasını reddeden Akçekaya, kendisine kumpas kurulduğunu iddia etti. Ayrıca Nazmi Arıkan'ı 5 yıldır tanıdğını da belirten Akçekaya, olayı gerçekleştirenlerin kendisini bıçaklayan kişiler olduğunu ileri sürdü

banner2
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu