Yürek yakan haber! Aleyna hayata tutunamadı

İstanbul'da, evine giderken direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çıkan aracın çarptığı 21 yaşındaki Aleyna Nur Gökçe hayatını kaybetti. Aleyna'ya çarpan önce serbest bırakılan ardından ise itiraz üzerine tutuklanan sürücü Sezer H.'nin, 14 yıl önce de Satı Yılmaz'a (66) çarparak ölümüne neden olduğu ortaya çıkmıştı

Asayiş 26.11.2022, 14:06
Yürek yakan haber! Aleyna hayata tutunamadı

İstanbul Esenyurt'ta, 21 yaşındaki Aleyna Nur Gökçe, 8 Kasım günü evine dönmek için yürüdüğü sırada Beylikdüzü istikametinde hızla ilerleyen sürücü Sezer H'nin otomobiliyle çarpması sonucu otomobil ile duvar arasında sıkışarak ağır yaralandı.Sağlık ekipleri tarafından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan genç kız bu sabah saatlerinde, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

SERBEST BIRAKILIP YAKALANMIŞTI

Olay sonrası serbest bırakılan sürücü Sezer H. ise savcılığın karara itirazda bulunması sonrasında yeniden yakalanarak tutuklanmıştı. Aleyna'nın ölümüne neden olan sürücü Sezer H. 'nin, 14 yıl önce de Satı Yılmaz'a (66) çarparak hayatını kaybetmesine neden olduğu ortaya çıkmıştı.

banner2
Yorumlar (0)