Zehir tacirlerine eş zamanlı operasyon! Jandarma kıskıvrak yakaladı

İstanbul İl Jandarma ekipleri uyuşturucuyla mücadele kapsamında, 3 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda şüphelilerin depolarında, çok sayıda uyuşturucu madde ve kaçak malzeme ele geçirilirken. 4 şüpheli ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ASAYİŞ 02.10.2022, 08:56 02.10.2022, 09:32
Zehir tacirlerine eş zamanlı operasyon! Jandarma kıskıvrak yakaladı

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, uyuşturucuyla mücadele çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

ÜÇ ADRESE EŞ ZAMANLI OPERASYON!

Ekipler Esenyurt ve Küçükçekmece ilçelerinde bulunan üç ayrı adrese ve araca eş zamanlı operasyon düzenledi.

Alınan ihbarlar ve fiziki takip sonucunda şüphelilerin kimliği ve uyuşturucuyu sakladıkları depolar tespit edildi ve çalışmalar bu bölgede yoğunlaştırıldı.

44 KİLO UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ

Operasyon sonucunda 31 kilo methamfetamin, 13 kilo kokain, toplam 44 kilo uyuşturucu, 1 adet ruhsatsız tabanca ve 1 adet öğütücü mikser ele geçirilirken, İstanbul genelinde, uyuşturucu maddeleri, torbacılara dağıtma hazırlığında olan 4 şüpheli jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

OLAYLA BAĞLANTISI OLAN ŞÜPHELİLERİN SORUŞTURMASI DEVAM EDİYOR

G.A., C.Ö., K.Ö. ve M.B. isimli 4 şüpheli çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilirken, olayla bağlantısı olduğu düşünülen diğer şüphelilere yönelik soruşturma devam ediyor.

banner2
Yorumlar (0)