Zehir tacirlerine jandarmadan darbe!

Gümüşhane’de İl Jandarma komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapan şüphelilere yönelik operasyon düzenledi. Operasyon sonucu uyuşturucu ve uyarıcı nitelikte hap, esrar ve metamfetamin maddeleri ele geçirildi.

Asayiş 17.12.2022, 10:40
Zehir tacirlerine jandarmadan darbe!

Ekran Haber'in edindiği bilgiye göre, Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 3 gram metamfetamin ile yakalanan E.Ö’yü takip eden Jandarma ekipleri, B.K, Ü.A ve E.Ö’nün bulunduğu otomobili Tekke köyü yakınlarında durdurdu.

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE!

Yapılan kontrol sırasında uyuşturucu arama köpeği Altın’ın tepki vermesi üzerine yapan Jandarma ekipleri, E.Ö. isimli kişinin üzerinde hassas tartı, 10 gram `Metamfetamin` ile 1 gram toz esrar olduğu değerlendirilen malzemeleri ele geçirdi. E.Ö’nün Karşıyaka mahallesinde bulunan ikametinde detaylı arama yapan Jandarma ekipleri kırmızı reçete ile temin edilebilen çeşitli markalarda toplam 46 adet uyuşturucu ve uyarıcı nitelikte hap ele geçirdi.

Çıkarıldığı mahkemece “Uyuşturucu madde imal ve ticaretini yapmak” suçundan tutuklanan E.Ö, Gümüşhane E Tipi cezaevine gönderildi.

banner2
Yorumlar (0)