Olay, İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanının önünde gece saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, aralarında 'Benekli Ayhan' lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç’un da bulunduğu iki grup arasında henüz nedeni bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşandı.

DAKİKALARCA DARP EDİLDİ

Çıkan tartışmanın büyümesi üzerine, iki kişinin Ayhan Koç’u darp ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Dakikalarca darp edildiği görülen Ayhan Koç, aldığı darbeler sonucu baygınlık geçirdi. Görüntülerde bulunan iki kadının ise kavgayı ayırmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.

KOÇ'TAN HABER ALINAMIYOR

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Ayhan Koç'un avukatı Şahin Polat, "Benekli Ayhan Koç'un ailesinin avukatıyım. 24 saattir haber alamıyoruz. Kayıp ihbarında bulunduk. Koç'u olaydan sonra gören kardeşimiz ile konuştuk doğruladık, hayati tehlikesi olmadığı kanaatindeyiz, hastane kaydı yok. Emniyet araştırma yapıyor şu an. Umarım kısa zamanda ulaşırız" ifadelerini kullandı.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA

Ayhan Koç'un İki kişi tarafından darbedilmesine ilişkin Isparta Valililiğinden açıklama geldi. Valilik konu ile ilgil açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

"Bazı sosyal medya hesaplarında, 'Benekli Ayhan' olarak bilinen A.K. isimli sosyal medya fenomeninin darp edildiğine yönelik görüntülerin paylaşıldığının tespit edilmesi üzerine yapılan araştırmada; söz konusu olayın 15.10.2023 tarihinde Isparta il merkezi Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldiği ve konuyla ilgili olarak emniyet birimlerimize iletilen bir müracaat ve şikayetin bulunmadığı anlaşılmıştır. A.K. ve olay sırasında yanında bulunan 2 kadın şahsın, saat 03.30 sıralarında taksi ile Burdur'a gittiği, A.K.'nin buradan saat 13.00 sıralarında otobüs ile Ankara yönüne hareket ettiği tespit edilmiştir. A.K.'nin olay sonrası hastane giriş kaydı bulunmamaktadır. Olayla ilgili 2 şüpheli şahsın kimlik tespiti yapılmış ve haklarında adli işlem başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"