YouTube'da milyonlarca takipçisi bulunan Kafalar grubunun üyesi Bilal Hancı, eşi Esin Çepni'ye ihanet videosuyla gündeme gelmişti. Hancı'nın ihanetiyle yıkılan Esin Çepni, gözyaşları içinde kocasının bir kadınla öpüştüğü anları sosyal medya hesabında ifşa etmişti.  Bilal Hancı ile yaşadığı evliliğinin en baştan sorunlu olduğunu söyleyen Çepni, "Bizim aramızda büyük farklılıklar vardı bunu kabul ederek evlendi. Kültür ve yetiştirme tarzı olarak. Zevklerimiz hiç ortak noktada buluşmadı. Ayrılmaya karar vermişti ama görüşmeye devam etmiştik. Barıştıktan sonra fiziki ve sözlü şiddete asla maruz kalmadım çünkü öyle biri değil. İhanete de o yüzden şaşırdım" demişti. 

bilal-hancii

KONUYLA İLGİLİ EKRANHABER'E KONUŞTU!

EkranHaber muhabiri Gözde Nur Akalın'a konuşan Esin Çepni konuyla ilgili gizlilik kararı aldırdığını söyleyerek şu sözleri kullandı; Artık o konularla alakalı konuşmak istemiyorum. Ne duyduysanız doğrudur hepsi doğru eksiği var fazlası yok. Zaten fazlasını da konuşmayacağım. Şimdi zaten avukatın yanına gidiyorum konuşmam da yasak. Bir gizlilik anlaşması yaptık hiçbir şey söyleyemem bu konu hakkında. Zaten ben kendim de irdelemek daha fazla deşmek  istemiyorum açıkçası. Yazılanlar dışında ekstra söyleyecek bir şeyim yok. Gizlilik kararını ben koydurdum. 

NELER OLMUŞTU?

Eşi Bilal Hancı'nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüsünü paylaşan fenomen Esin Çepni, gözyaşları içinde yaşadığı hayal kırıklığını belirtmişti. 

bilal ozur

BİLAL HANCI ÖZÜR DİLEDİ

Yaşanan skandal sonrası Bilal Hancı şu açıklamayı yapmıştı; "İki gündür böyle bir olayla eşim Esin ve sizleri meşgul ettiğim için çok üzgünüm. Üç yıldır Esin’le birlikteliğimiz vardı bunun bir yılı sevgili iki yılı da evlilikle geçti. Geçen sene de bir sürece girmiştik ancak sevgi bağımız olduğunu düşünerek tekrar bir araya geldik. Barıştıktan sonra sorun yaşamadan bugünlere kadar geldik. Bir süredir ise boşanma sürecindeydik. 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı bir şekilde davamız görüldü ve hakim boşanma kararımızı verdi. Ancak usulen karar henüz kesinleşmemişti. Paylaşılan görüntüler bu tarihten sonra bir gece mekanında alkolün etkisiyle yaptım. Kesinlikle bu görüntülerin bana yakışmadığını, asla yapmamam gerektiğini biliyorum. Gerek Esin’e gerek ailesine gerekse sizlerin karşısına böyle çirkin bir görüntüyle çıkmak istemezdim. Hayatıma çok dikkat ettim ve eşime en ufak bir dedikodu dahi duyurmadan bir evlilik yürüttüm. Boşanma sebebimizi hiçbir şekilde ihanet ya da aldatmaya dayalı değildi. Evliliğimiz içinde mutsuzluk vardı bu yüzden ayrıldık. Esin de kararıma saygı duydu. Öncelikle Esin’den, ailesinden, arkadaşlarından, kendi ailem, arkadaşlarımdan ve Türk halkından çok özür dilerim. Yaşattığım bu durumdan dolayı çok üzgün ve pişmanım."