Bir apartmanda yaklaşık 1.5 metre uzunluğunda piton olduğu ihbarını alan Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri adrese intikal etti. Adreste pitonla karşı karşıya gelen ekipler, pitona el koyarak cam akvaryuma koydular. Piton daha sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı’na teslim edildi. Pitonun boş bir evde bulunduğu ve sahibine ise ulaşılamadığı öğrenildi.

O ilde yaşayanlar dikkat! İkinci piton vakası, bu kez apartman içinden çıktı O ilde yaşayanlar dikkat! İkinci piton vakası, bu kez apartman içinden çıktı

"PAKİZE İÇİN ADALET"

Bulunan yılanın kendisine ait olduğunu belirten genç kız, sosyal medyadan yeni bir paylaşım yaptı.

Piton Sahiblendi Ankara

"EVDE YILANI ARIYORUM, NEDEN GÖTÜRDÜNÜZ"

Diğer taraftan, bir sosyal medya kullanıcısı genç kız ise pitonun kendisine ait olduğunu iddia ederek pitonla fotoğrafını paylaşarak kendisine verilmesini istedi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan genç kız, “O yılan evcil, neden götürdünüz? Evde yılanı arıyorum” dedi. Genç kızın sayfasında yıla ait çok sayıda görüntü olduğu da dikkatlerden kaçmadı. Bir görüntüsünün üzerinde yazan “1 aydır aç ve boynumu ölçüyor sanırım beni yeme hayali kuruyor” cümlesi ise korkuttu. Genç kızın yılanı yatak odasında beslediğine dair görüntüler olduğu da görüldü.

Antalya’da ikinci piton vakası, bu kez apartmanın içerisinden çıktı

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu