Van'da ‘Kültür Yolu Festivali’ kapsamında sahne alan Cem Adrian'ın konserine binlerce vatandaş katıldı. Adrian, hayranlarının alkışları arasında sahneye çıktı. Şarkılarını seslendiren Cem Adrian’a, kim tarafından atıldığı belli olmayan bir pet şişesi fırlatıldı. Yüzüne pet şişe isabet eden Adrian, bir anlık afallasa da şarkısını söylemeye devam etti."ELİMDEKİ GÜLÜ ONA ARMAĞAN EDİYORUM"

Kendisine saldıran kişiye hitap eden Cem Adrian’ın, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" dedikten sonra konserine devam etti.


Şuraya Yorgun Bir Türkiye Yolcusu Bırakayım... 5 Günde 5 Farklı Ülkede Verdiğimiz Konserlerin Ardından Iki Gün Mola... Sonrası 11 Ekim Balikesi̇r Hayal Kahvesi12 Ekim Çorlu Leb I Derya13 Ekim Oslo No

SOSYAL MEDYADAN AÇIKLAMA YAPTI

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez ‘ki ben dikeni de severim gülden ötürü...’ Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" paylaşımında bulundu.

Instagram Cemadrian Stories 3406440588730088577Jpg M Zl P Atj9Skqi Ry Bwl V S Dvg

Editör: Cem Kayalar