Güvenlik Uzmanı Mete Yarar, AK Parti 24. Dönem Milletvekili Ali Turan, Gazeteci Bahar Feyzan, Devlet Eski Bakanı Dr. Masum Türker ve Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş, Kübra Par'la Farklı Açılar'a konuk oldu.

Bahar Feyzan şunları söyledi:

"Kadıköy ve Kartal’da değişimciler almadı ama Sarıyer’de değişimciler aldı deniyor. Kartal’da Gökhan Yüksel var Kılıçdaroğlu’na yakın bir isim ‘Herkes sanıyor ki ilçe kongreleri Kılıçdaroğlu’yla İmamoğlu arasında geçiyor. Halbuki öyle bir şey yok, bu kongreler Erdoğan Toprak ve Canan Kaftancıoğlu arasındaki kavgayla geçiyor. Şu anda Erdoğan Toprak daha fazla hakim gözüküyor, Kaftancıoğlu da onun arkasından geliyor’ dedi.

Özgür Bey’in adaylığını sordum, ‘Olabilir ama 1200 delege varsa Kemal Bey çok rahat 1000 oyla Kurultay’ı alır’ dedi, ‘Özgür Özel adaylık için İstanbul’dan, Manisa’dan, Şırnak’tan, Ordu’dan, Çorum’dan, Hakkari’den, Ağrı’dan imza alamaz’ dedi. Kılıçdaroğlu ve ekibi bu Kurultay’da değişim tartışmasını bitirmeyi hedefliyor ama İstanbul veya Ankara’dan biri kaybedilirse olağanüstü kurultay olacağının farkındalar."