EURO 2024 F Grubu ikinci maçı Türkiye - Portekiz mücadelesini tribünden takip edenler arasında "Röportaj Adam" ismiyle bilinen sosyal medya fenomeni Mahsun Karaca da vardı.

MAÇ ÖNCESİ PAYLAŞIMI

Çok sayıda takipçisi olan Karaca, maçı öncesi paylaştığı twitte, "100 bin like a sahaya iner sıfır paket winston blue mu hakeme s... denerim. Ya da güvenlikler bana s..." diye yazarak çok sayıda yorum aldı.  

Rad3

MAÇ ESNASINDA BOMBA FOTOĞRAF

Mahsun Karaca'nın, takipçilerini şaşkınlığa sevk eden asıl fotoğrafı ise maç esnasında geldi. Maçta çekilen fotoğraflardan birinde Karaca'nın Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo ile aynı karede yer alması çok konuşuldu ve çok paylaşıldı. Hatta Ronaldo'nun annesi bile...

Rad1

RONALDO'NUN ANNESİ DE PAYLAŞTI

Karaca'nın fotoğraftaki görüntüsü Portekizli dünya yıldızının 2005 yılında hayatını kaybeden babasına benzetildi. Bunu benzeten kişi de Ronaldo'nun annesi Maria Dolores Aveiro'dan başkası değildi.

Rad4-1

TİKTOK HESABINDA PAYLAŞTI: EŞİME ÇOK BENZİYOR

TikTok hesabından, oğluyla Mahsun Karaca'nın aynı karede olduğu fotoğrafı paylaşan Aveiro, kendisi ve hayatını kaybeden eşinin fotoğrafını da ekleyerek, "Çok benziyor" ifadelerini kullandı.

MAHSUN KARACA'DAN YANIT GECİKMEDİ

Hazır cevaplılığıyla bilinen Mahsun Karaca ise bu pası adeta gole çevirdi. Karaca X hesabından, paylaşılan twite,  "Ben bu saatten sonra kimsenin çocuğuyla uğraşamam." yanıtını verdi.

Rad2

Bu yorum, en çok beğenilen twitler arasında yer buldu.