Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi son araştırılan konular arasında yer aldı. AFAD ve Kandilli tarafından meydana gelen son dakika depremlerinin merkez üssü, saati ve büyüklüğü listeleri güncellenerek sürekli olarak paylaşılıyor. Kandilli Rasathanesi tarafından açıklanan verilere göre 4 Eylül Pazartesi Günü (bugün) birçok deprem gerçekleşti. 4 Eylül Kandilli ve AFAD son depremler listesi..

Son Depremler Nerede Oldu? İzmir ve Sakarya'da Deprem Mi Oldu?

Son depremler nerede oldu? Kuşadası'nda İzmir'de deprem mi oldu? Soruları merak edilen konular arasında yer alıyor. 4 Eylül Pazartesi Kandilli Rasathane'sinin paylaştığı verilere göre birçok yerde depremler gerçekleşti. Sarsıntı hisseden vatandaşlar tarafından, Kahramanmaraş, Hatay, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Gaziantep, Adıyaman, Şanlıurfa ve Kilis'te de hissedilen depremin etkileri sürerken sarsıntı hissedenler AFAD, Kandilli son deprem bilgileri araştırılıyor. 
kandilli-rasathanesi-deprem-izmir

Kandilli Rasathanesi tarafından açıklanan verilere göre 4 Eylül Pazartesi günü saat 01:30'da Sakarya'da deprem oldu. 4 Eylül Pazartesi saat 01:30'da Sakarya Ahiler - Pamukova'da yerin 11 km derinliğinde gerçekleşen deprem, vatandaşlar tarafından hissedildi. Ardından sabah saatlerinde Ege Denizi'nde gerçekleşen birkaç sarsıntı ile vatandaşlar Kuşadası ve İzmir'de depremi hissettiklerini belirtti. AFAD tarafından açıklanan verilere göre 4 Eylül Pazartesi saat 08:26'da Ege Denizi Kuşadası Körfezi'nde İzmir Menderes 'te 4.4 büyüklüğünde deprem oldu.

SON DEPREMLER AFAD KANDİLLİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından paylaşılan büyük ve küçük ölçekli depremlerin büyüklük, merkez üssü, derinlik ve konum bilgileri sürekli olarak paylaşılıyor. Son depremlerin yer aldığı listeleri merak edenler için, son depremler..

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

AFAD SON DEPREM LİSTESİ