Lüks yaşantıları ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Dilan Polat ve ailesi, tutuklanmalarının ardından cezaevinde neler yaşıyor merak konusu oldu. İddialara göre kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanan Dilan Polat, kız kardeşi Sıla Doğu ile cezaevinde kavgaya karıştı. Dilan Polat'ın beğenmediği için yemek yemediği ve çok sigara içtiği, bu yüzden bağışıklık sisteminin çöktüğü ortaya çıktı. Posta gazetesinin haberine göre, ağrıları nedeniyle doktora üç kez muayene olan Polat’a orta kulak iltihabı teşhisi konuldu.

dilan-polat-engin-polat-tutuklama-1

DİLAN POLAT TEK KİŞİLİK HÜCRE TALEP ETTİ

Tek kişilik hücreye geçme isteği kabul edilmeyen Dilan Polat'ın bütün gün koğuşta pijamayla dolaştığı, soruları cevapsız bıraktığı öğrenildi. Sıla Doğu'nun da psikiyatri servisine başvurarak yeşil reçeteli ağır depresanlar istediği bilgisine de ulaşıldı.

SILA DOĞU KAVGAYA KARIŞTI

Sıla Doğu ayrıca diğer tutuklular ile kavga etti. Havalandırma saatinde bir tutuklu, Sıla Doğu'ya "Sosyetik hırsızlar da burada" diye laf attı. Buna sinirlenen Sıla Doğu, kadın tutuklunun üzerine yürüdü. İnfaz koruma memurları, kavgayı güçlükle ayırdı.