Sosyal medya hesabından dolar ve euroları saçtığı videolarını paylaşan Neslim Güngen de gündeme gelen fenomenlerden biri oldu. Güngen'in bu paylaşımları, birçok kişi tarafından eleştirildi. Bazıları, Güngen'in paralarını kara para aklama yoluyla elde ettiğini iddia etti. Neslim Güngen yaptığı açıklamalarında, "Lütfen beni araştırın. Araştırın ki benim başarılarımı görün. 2014 yılından beri ben lüks bir araca biniyorum. Çünkü emeğimle yaptım. Alnımız ak. Bir şey varsa savunacağımız ben kendimi çıkar paşalar gibi savunurum. Yapmış olduğum bir yanlış varsa bunu hesabını devletime veririm" dedi.

dilan_polat_engin_polat_3

"DİLAN POLAT'I SEKTÖRE BEN SOKTUM"

Dilan Polat'ın doğum fotoğrafçılığı yaptığı dönemlerde icralık olduğunu iddia eden Güngen, Polat'ın yanına gelerek destek istediğini söyledi. Dilan Polat'ın güzellik merkezi açabilmek için kendisinden eğitimler aldığını belirten fenomen Neslim Güngen, "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum. Kendi ayağıma sıktım. 'Neden olmasın ben sana destek olurum' dedim. Cihazlarımı ona geliş fiyatıyla sattım. Onun bu sektöre girmesini sağladım" diye konuştu.

"VERGİLERİMİ VERDİM"

Güngen paylaşımlarını ise, "Sosyal medya algoritması etkileşimle döndüğü için o dönemde de dünyada viral olan videolarda paralar saçıyorlardı. Keşfet düşüyordu. Ben hiçbir şey aklamadım. Devletime de çatır çatır vergimi verdim. İyiler kötüler ayıklanacak. İncelesinler hiçbir şeyimiz bulamazlar" ifadelerini kullandı.