Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde sebebi henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı bir kadın intihar girişiminde bulundu. Oturduğu evin 2. katından aşağıya sarkan kadını evin içerisindekiler son anda yakaladı. Yoldan geçen vinç sayesinde kadın kurtarılırken, o anlar cep telefon kamerasıyla görüntülendi.

2 KATTAN AŞAĞIYA SARKTI

Öğle saatlerinde Kayapınar ilçesindeki 7 katlı H. Halim Apartmanı'nda ismi öğrenilemeyen kadın, apartmanın 2'nci katındaki daireden atlamak istedi. Ancak bu sırada içeridekiler, pencereden kadını kollarından tuttu. Sarkan katının düşme ihtimaline karşın aşağıda toplananlar ise buldukları çarşaf ve benzeri şeylerle branda oluşturmaya çalıştı. İçeriden biri de toplananlara sünger attı.

İ N T İ H A R21

KAMERALARA YANSIDI

Çevredekiler, bu sırada yoldan geçen sepetli vincin sürücüsünden yardım istedi. Vincin sepetine binen kişi, pencereye çıkıp, kadının içeri alınmasına yardım etti. O anlar, cep telefonu kamerasıyla kayda alındı. Kadın, çağırılan ambulansla tedbir amacıyla hastaneye kaldırılırken, polis ise olayla ilgili inceleme başlatıldı.

İ N T İ H A R1

Editör: Ozan Barış Erim