2300'den geldiğini iddia etti! 'Uzaylılar dünyayı istila edecek' dedi

'Aesthetictimewarper' kullanıcı isimli bir TikTok kullanıcısı, 2300'den geldiğini, 2022'de uzaylıların geleceğini ve dünyalılar ile savaşacağını iddia etti.

DÜNYA 01.01.2022, 18:34
2300'den geldiğini iddia etti! 'Uzaylılar dünyayı istila edecek' dedi

Son dönemde sosyal medyada zaman yolculuğu en popüler konulardan biri haline geldi. ‘Timetravel’ etiketiyle paylaşım yapan kullanıcılar gelecekten günümüze ulaştıklarını dile getirerek pek çok konuda insanlığı bilgilendirdiklerini söylüyorlar. Sosyal medyada viral olan bir paylaşımda ‘aesthetictimewarper’ isimli kullanıcı 2300 yılından geldiğini öne sürerek 2022 senesinde insanlığı bekleyen durumlara dair açıklamalar yaptı.

24 MAYIS 2022'Yİ İŞARET ETTİ

‘Aesthetictimewarper’ isimli zaman yolcusu 24 Mayıs 2022’de uzaylıların dünyaya ineceğini ve sonrasında insanlarla ilginç bir savaş başlatacaklarını öne sürdü.

Zaman yolcusunun iddialarına göre, uzaylılar ve insanların iletişimi ilk olarak barışçıl başlayacak sonrasında ise ortaya anlaşmazlıklar çıkacak. Aradaki ilişkinin gerilmesi sonucunda iki grup arasında savaş başlayacak.

Uzaylıların dünyayı işgal edeceğini öne süren zaman yolcusu, iki grup arasındaki savaşın gelişmiş teknolojik cihazlarla yapılacağını belirtti. Bazı sosyal medya kullanıcıları iddialara inanırken bazıları ise kullanıcının sosyal medyada dikkat çekmek için bir hikaye oluşturduğunu belirtti.

banner2
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
7
parçalı bulutlu