Şok vaka! Taşlaşan cenin, 50 yaşındaki kadını öldürdü

New York'da yaşayan 50 yaşındaki bir kadın, şiddetli karın ağrısı şikayeti ile doktora gittikten sonra yaşamını yitirdi. Kadının 9 yıl önce rahim yerine bağırsaklarında bir cenin oluştuğu, bu ceninin zamanla taşa dönüşüp bağırsaklarını tıkadığı için ölümüne sebep olduğu ortaya çıktı.

Dünya 10.03.2023, 16:11 10.03.2023, 16:11
Şok vaka! Taşlaşan cenin, 50 yaşındaki kadını öldürdü

New York'da yaşayan 50 yaşındaki bir kadın, şiddetli karın ağrısı şikayeti ile doktora gitti. Doktorlar, kadının 9 yıl önce rahim yerine bağırsaklarında bir cenin oluştuğunu, bu ceninin zamanla taşa dönüşüp bağırsaklarını tıkadığını söyledi.

AMELİYAT KORKUSUYLA TEDAVİ OLMAMIŞ

Dr. Waseem Sous, 50 yaşındaki kadının daha önce de şikayetleri olduğunu, fakat ameliyat olacağı korkusu ile tedavi olmayı reddettiğini dile getirdi. Dr. Sous, en son kendilerine geldiğinde ise kadın için yapacak çok bir şeyin kalmadığını ve hayatını kaybettiğini söyledi.

ZAMANLA TAŞLAŞIYOR

Şu ana kadar 300 kez meydana gelen vakada, cenin rahimde değil bağırsaklarda bir süre geliştikten sonra ölüyor. Zamanla taşa dönüşen cenin, kişinin sağlığını ciddi şekilde tehlikeye atıp bazı durumlarda ölüme sebep oluyor.

banner2
Yorumlar (0)