Boşandı ama koca kabusu bitmedi. Ahlaksız adam ‘çocuklarımın annesi’ demedi, talihsiz kadına sosyal medyada kumpas kurdu.

Tam 17 yıl boyunca kendisine şiddet uygulayan, hakaret eden ve çalışmayan kocasına çocukları için katlanan Şule Direk, 2 yıl önce boşandı. 

TEHDİT VE TACİZLER BİTMEDİ

Ancak ‘kurtuldum’ zannettiği eski kocası genç kadının yakasına yapıştı, her dakika her saniye tehdit ve tacizlere devam etti.

Yaşanan son olayda kocasının kendisi adına hesap açıp ahlaksız paylaşımlarda bulunduğunu söyleyen kadın, “Bu sefer de beni satılığa çıkarmış. İstek atmış herkese, yani hiç tanımadığım adamlar beni arıyor” diyerek gözyaşı döktü.

ahlaksiz-kumpas-show-ozel-hber3

'KOCAM YÜZÜNDEN  İŞTEN ÇIKARILDIM'

Çocuklarına bakmak için günde 16 saat çalıştığını, merdiven silip, ev temizliğine gittiğini söyleyen kadın, eski kocasının patronlarını da tehdit ettiğini söyledi. Çaresizlikten tükendiğini söyleyen Direk, “İş yerine beni çağırıp da, ‘seni kocan yüzünden işten çıkarıyoruz’ demeleri son olsun. Bitsin artık. Gerçekten bıktım, yoruldum.” diye konuştu.

5 KERE İŞ, 2 KERE EV DEĞİŞTİRDİ YİNE DE KURTULAMADI

Direk, tehdit ve tacizler nedeniyle 5 kere iş değiştirdiğini, iki kere de ev taşıdığını söylerken  “Ya benim onu öldürmem lazım, ya onun beni öldürmesi lazım. Ancak o zaman adam yerine koyacaklar” diyerek yaşananlara isyan etti. 

ahlaksiz-kumpas-show-ozel-hber2

Çaresiz kadın şikayetçi olduğu eski kocasının bulunup yargılanmasını ve ceza almasını istiyor.