Esra Erol, programında yeniden Aysel Uysal'ı ağırladı. Kocası tarafından ihanete uğradığını söyleyen Aysel Hanım'ın gündem olan açıklamalarının ardından dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Aysel Uysal ve eşi Bilal Bey canlı yayında yüzleşti. Mynet'ten alınan habere göre; kocasının kendisini aldattığından şüphelenen Aysel Hanım, onun Murat Doruk isimli bir adamla aşk dolu yazışmalarını fark etmişti. Messenger'dan bu kişiyi görüntülü ararken ekran kaydı alan acılı kadın, karşısına işçileri Fatma Hanım çıkınca ihaneti belgelediği için mutlu olduğunu vurgulamıştı.

esra erol konuk

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİ

"Eşimin akrabalarına şunu söylemek istiyorum. Benim bir kötülüğüm varsa 'Biz gelinimizden şikayetçiyiz, sevmiyoruz' desinler. Aramıyorlarsa zaten bu benim iyi biri olduğumu gösterir. Ben eşimin ailesini seviyorum. Ama eşimle hataları yüzünden geçinemiyoruz. Onlar, büyük olarak bizi durdurmaya çalışıyorlar. Ama artık katlanamıyorum." diyen Aysel Hanım, bu kez Ordu'daki eşi ile programda karşı karşıya geldi.

Esra Erol, "Aysel Hanım neden soluğu burada aldı, niye sizden şikayetçi?" diye sordu. Bilal Uysal'ın "Ne amaçla orada olduğunu bilmiyorum." yanıtı üzerine "Ben Hatırlatayım mı size?" sorusunu yönelten ünlü sunucu şu ifadeleri kullandı: "Murat Doruk isimli kişiyle sosyal medyada olan yazışmanızı yakalıyor. O kişiyi bir arıyor, karşısına iki yıldır şüphelendiği sizin de işçiniz olan Fatma Hanım çıkıyor. Yazışmalar çok samimi. ‘’Aşkım’, ‘canım’ ifadeleri var. Acılı, şarkılı, aşk dolu şarkılar paylaşıyorsunuz. Fatma Hanım nerede, yanınızda mı?"

İDDİALARA YALANLADI

Bilal Bey’in "Şarkılar paylaştığım doğrudur Esra Hanım. Benim adıma gece 02.00 gibi Murat Doruk adlı Facebook hesabını eşim Aysel ve kızım patlatmıştır. Bu şeyleri kendileri yazmışlardır. Benim Fatma Açıkgöz'le hiçbir bağlantım yoktur. Ben kimsenin yuvasıyla oynayamam." yanıtı daha fazla dayanamayan Esra Erol, su açıklamayı yaptı:

"Siz, 'Murat isimli hesap sahte açıldı. Sanki ben onunla yazışmışım gibi bir görüntü oluşturuldu.' diyorsunuz. Ama bir saniye. Şimdi ben sahte bir hesap açsam Aysel adına. Onunla senin yazışmaların varmış gibi gösterebilirim. Senin hesabından yazarım. O gelir kendi telefonundaki hesabından yazar. Görüntüdeki yazıya baktığınızda 'Bilal ile Aysel aşk dolu yazışıyorlar!' dersin. Ama ben Aysel'i aradığımda karşıma Aysel çıkmaz. Karşıma kim çıkar? Ben çıkarım. Çünkü hesabı kim açtı? Ben açtım. Bu hesabı sahte olarak mı açtım? Evet. Bu durumda görüntülü aramaya, ya cevap vermem ya da kendimi göstermemeye özen gösteririm. Bu durumda o sosyal medya hesabını kullanan kişi gerçek bir kişi. O, kendi adını değil Murat ismini kullanıyor. Yani Fatma kendi kendine bir sahte hesap açıyor. Senin kızınla karın böyle bir şey yapmış olsa karşılarına Fatma çıkmaz."

ESRA EROL

"KOCAM, BİR ERKEĞE 'AŞKIM'LI SÖZLER YAZIYOR!"
Bir hafta önce Bilal Bey'in sosyal medya hesabını kullanmaya başladığını belirten Aysel Hanım, eşinin Murat Doruk isimli bir adamla mesajlaştığını fark etti. Aysel Hanım konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:
“Murat Doruk beğenmiş. Sonra bir baktım kadın, kendi kızının düğününü koymuş. 'Bu bir adam. Eşim bununla yazışıyor. Böyle bir şey olamaz!' dedim. Bekledim. Gece oldu. Messenger'dan takır takır mesajlar geliyor. Eşim yazışıyor. Ben biliyorum. Bu Murat isimli hesap, Fatma Açıkgöz'e aitmiş."

Esra Erol, "Murat isimli kişinin Fatma olduğunu nasıl anladın?" diye sorunca Aysel Hanım şu açıklamayı yaptı:

"Çünkü bir erkeğe o aşk mesajları yazılmaz. O videolar paylaşılmaz. Kadın da kızının düğününü koymuş. Bunu takip edince ben de yazışmaya başladım biraz. Sonra görüntülü aradım. Ne çıksa iyi? Fatma Açıkgöz! Yok böyle bir şey! Ayıp denen bir şey var. Ben karşımda görünce sevindim. Ekran kaydını aldım."