Esra Erol'un programına katılan Mehmet Altun isimli bir konuk, bir süredir ayrı olduğu 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini belirterek Esra Erol'dan yardım istedi. Karısını 15 kez aldatan Mehmet Altun, evliliğin bitme noktasına gelmesinin sorumlusu olarak da kayınpederini gösterdi. Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun ise, kocasının son olarak onu çocuklarının bakıcısı ile aldattığını söyledi.

Dadimeryem

KOCASININ BİRLİKTE OLDUĞU KADIN KATİL ÇIKTI

Esra Erol canlı yayında "Dün gece ihbar hattına bir mesaj geldi. Sen bu konuyla ilgili cezaevine girip çıkmışsın" diyerek dadı Meryem'e işlediği suçu sordu. Cezaevine girdiğini kabul eden Meryem "Cinayet suçundan 9 yıl yattım" dedi. Esra Erol "Geçmişte işlemiş olduğun cinayette mağdur olan kim? 8 yaşında bir kız çocuğu. Sen bu olaydan sonra çocuklara yaklaşmamalısın" ifadelerini kullandı.

Dadi Meryem

"KAZAYLA OLDU" DEDİ

Meryem ise "O olay olduğunda ben 16 yaşındaydım. Kazayla ilgili olan bir durum" diyerek kendini savundu. Esra Erol olayın ayrıntılarını da anlattı. Erol, "8 yaşındaki Hasret, gömülü halde bulundu. Jandarma kendi aramalarında ıslak zeminde köpeklerle araştırma yapıyorlar. Kullanılmayan bir binada gömülü halde bulunuyor" ifadelerini kullandı.

Meryem Serkan Ersra

ERKEK HALLERİ ORTAYA ÇIKTI

Dadı Meryem'in cinayeti işlediğinde 16 yaşında Serkan adlı bir erkek olduğu hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini değiştirdiği öğrenildi. Gündem olan olay sonrası, Meryem'in eski halleri ortaya çıktı. 

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu