Uzun yıllardır sosyal medyada fenomen olan Eylül Öztük hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Güzellik merkezi açtıktan sonra maddi durumunda büyük bir artış yaşayan Öztürk ve eşi Barış Kenan Özkan geçtiğimiz yıllarda ABD'ye taşınma kararı almıştı. Dilan Polat'ın "şampiyonlar ligi" diyerek paylaştığı fotoğrafta yer alan Öztürk ailesi ve fotoğraftaki diğer isimler hakkında inceleme başlatıldığı duyurulmuştu. Bu haberin ardından fenomen Eylül Öztürk'ten açıklama geldi. 

"NEYLE SUÇLANDIĞIMI BİLMİYORUM"

Kararın ardından sosyal medya hesabından yazılı açıklama yapan Eylül Öztürk, "Söz verdiğim gibi sizi gelişmelerden haberdar etmek istedim tekrar. Kayyum ile ilgili haberleri ben de sizin gibi buradan okudum. Diğer haberler gibi bu haberi de basından öğrendik. Avukatlarımızla da konuştum ve ticaret sicilinde yayınlanmasını bekleme sürecindeyiz şu anda. Henüz yayınlanan bir şey yok ama muhtemelen birkaç gün içinde yayınlanacaktır diye düşünüyorum. Avukatlarımız da bu konuda savcılığa dilekçe verecekler. Bu esnada işimizde herhangi bir aksama yok, biz aynen işimize devam ediyoruz." dedi.

eylülöztrk

"Basında çıkan her bir haberden sonra biraz daha üzülüyorum, çünkü tam olarak neyle suçlandığımı bile bilmiyorum" diyen Eylül Öztürk, "Ama her şeye rağmen sürecin işlemesi ve geçen her bir sürenin lehimize olacağını düşünüyorum. Çünkü inanın bu şekilde belirsizlikler ve ithamlar içerisinde devam etmek inanın hiç kolay bir şey değil. O yüzden beni tek motive eden şey önce ailemin varlığı ve sağlığı sonra bu süreçte ona yazılıp çizilen şeye rağmen sizlerin desteği. Ama sürecin de hızlı işlediğini gördükçe içim umutla doluyor" ifadelerini kullandı.

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu