Trendyol Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un gelecek sezon teknik direktörlüğünü yapması için anlaşma sağlanılan Fenerbahçe efsanesi Alex de Souza, akşam saatlerinde havalimanında coşkuyla karşılandı.

Fenerbahçe'de oynadığı futbol ve skora katkısıyla unutulmazlar arasına giren, Kadıköy'de heykeli dikilen Brezilyalı efsane, teknik direktörlük kariyerine başladı. De Souza, Antalyaspor ile gelecek sezon için anlaştı. 

Alex Souza10

SERGEN YALÇIN'DAN SONRA

Yeni sezonda teknik direktör Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Antalyaspor, geçen haftalarda Alex de Souza ile anlaştı. Antalyaspor’un 2024-2025 sezonunda teknik direktörlük görevini yürütecek olan Alex de Souza, akşam saatlerinde Antalya'ya geldi. Antalyasporlu taraftarlar, Alex de Souza'yı havalimanında coşkuyla karşıladı.

Alex Souza13

"EN BÜYÜK ANTALYASPOR"

Türkiye'ye geldiği için mutlu olduğunu ifade eden Alex de Souza, "Öncelikle geldiğiniz için, beni burada karşıladığınız için teşekkür ederim. Türkiye'ye bir kez daha geldiğim için çok mutluyum. Bundan sonra önümüzdeki çalışmalara bakacağız ve takımla iyi şeyler yapmaya çalışacağız. En büyük Antalyaspor." dedi.

Alex Souza15

30 MAYIS'TA İMZALAYACAK

Kalabalık taraftar grubu tarafından coşkuyla karşılanan Alex de Souza, konaklamak için kalacağı otele hareket etti.

Alex'in 30 Mayıs Perşembe günü kırmızı-beyazlı kulüp ile sözleşme imzalaması bekleniyor. 

Editör: Murat Kaya