Fenerbahçe Spor Kulübü'nün sosyal medya hesabından, sözleşmesi sona eren teknik direktör İsmail Kartal ile ilgili veda mesajı yayımlandı.

Sarı-lacivertli ekip, bu paylaşımda, geçtiğmizi sezon rekor sayılabilecek 99 puan toplamasına rağmen takımını şampiyon yapamayan teknik direktör Kartal'a veda etti.

MOURİNHO SONRASI TEŞEKKÜR

Mourinho ile anlaşma sağlandığı yönünde haberler çıkan Fenerbahçe'nin paylaşımında, 62 yaşındaki teknik adama teşekkür edildi.

“FENERBAHÇE BİZİM, FENERBAHÇE HEPİMİZİN”

Fenerbahçe'nin paylaşımı, şu şekilde:

"Renklerine, tarihine ait olduğun; formasını gururla taşıyıp onurla temsil ettiğin Fenerbahçe’n ile ortaya koyduğun eşsiz mücadele, hem senin hem de sana inanan milyonlarca sarı lacivert sevdalısının hayallerinin gerçeğe dönüşme inancıydı. Ne sen vazgeçtin bu kulübe inanmaktan ne milyonlarca Fenerbahçeli vazgeçti senin yanında durmaktan. Duruşuna, değerlerine, aidiyetine, saygına ve Fenerbahçeliliğine teşekkür ederiz.Emeklerine minnettarız. Güzel izler bıraktın ve her zaman güzel hatırlanacaksın…Yolun açık olsun. Bu camia hakkımızı yiyenleri unutmayacak, onlarla mücadelemiz bitmeyecek! İlk gün söylediğin o sözü bir kez daha sonsuz inançla haykırıyoruz; Fenerbahçe bizim, Fenerbahçe hepimizin..."

Editör: Murat Kaya