Dilan Polat ve Engin Polat fenomen çiftin tutuklanması ve mal varlıklarına tedbir konulmasıyla, sosyal medya fenomenleri ile ilgili başlayan iddialar iyice büyüdü.

Aniden zenginleşen sosyal medya fenomenlerini ifşa eden bir başka sosyal medya fenomeni Alp Kılınç, en son, "Kurtlar sofrasındaki en büyük dikkat çeken isim Eylül Öztürk" ifadelerini kullanarak, yurt dışında yaşamaya başlayan Eylül Öztürk ile ilgili bomba iddialarda bulundu.

ANİDEN ZENGİNLEŞEN FENOMENLER AYNI SOFRADA

Kasım 2019’da çekilen bir kare sosyal medyada gündem oldu. Fotoğrafta Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin yanı sıra, aynı yemek masasında Merve Nur Akyüz, İleyda Topal, Tolunay Topal, Kenan Öztürk, Eylül Öztürk, Nez Demir, Yasemin Yiğit ve eşi Murat Yiğit de yer alıyor.

Yemek masasını “kurtlar sofrası” olarak tanımlayan Alp Kılınç, o sofrada bulunan Eylül Öztürk ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Tehdit edildiğini söyleyen Alp Kılınç, yurt dışına giderek orada yaşamaya başlayan Eylül Öztürk’ün Amerika’da, üstelik peşin para ile 11 ev aldığını belirtti.

“Pasta o kadar büyük ki…” diyen Alp Kılınç, Eylül Öztürk’ün Türkiye’de, Florya’da sayısı bilinmeyen çoklukta mal varlığı ve villalarının bulunduğunu da ifade etti.

“Asıl sorum şudur ki” diyen ve “Kurtlar sofrası” olarak tanımladığı o sofrada son akşam yemeğini birlikte yedikleri evin kime ait olduğunu soran Alp Kılınç, çoğunun eğitim ve okul hayatı olmayan yemektekilerin yemek sonrası kimin parasını kullandıklarını, para hesabı yapmayı bile bilmediklerini vurguladı.

Alp Kılınç, masadakilerin sahip oldukları tüm gayrımenkulü kendi üzerlerine yapmadığını ve yakın akrabalarına aitmiş gibi gösterdiklerinin altını çizdi.