Türkiye'de erkek makyaj influencer'ı olarak videlar çeken Arda Bektaş, sık sık tepkilerle karşılaşıyordu. Yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Bektaş, cinsiyet geçiş süreciyle de magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Bektaş babasının kendisini affettiğini ancak babasını değişiminden sonra görmeye henüz gitmediğini buna cesaret edemediğini de ifade etti. Aryıca artık adının Arda değil Arya olduğunu da vurguladı.

TEHDİT ALDIĞINI DUYURDU

Arda Bektaş "Gelen tepkiler beni yıldırmamıştı, beni yıldıran babama açıldığım videonun altına gelen 'Benim evladım olsa tecavüz ederdim' yorumları oldu, kanımı dondurdu. Bunu da bir şekilde aştım okumuyorum kötü yorumları... Yeni Arda oldum, bir şeyleri yeni öğreniyorum" dedi.

arda-bektas2

"Beyaz giydiğim için meme ucum görünüyor bunu nasıl kapatacağımı bilmiyorum, meme pedlerini aldım taktım baktım kötü görünüyor, çıkardım. İlk kez böyle sokağa çıktım video çektim" diyen fenomen "Korkunç yorumlar aldım, göğüs ucunun bu kadar nefret haline dönüşmesi beni şaşırttı. Bunlarla savaşmayı da öğrenmem gerekiyor" dedi.

SAMET LİÇİNA HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI

"Hayatıma girdiği için çok teşekkür ederim ama pişmanlığım keşke hayatıma hiç girmeseydi. Çünkü Samet'i kaybetmemek için yakın çevresinin 5 yıl boyunca zorbalıklarına maruz kaldım, dönüp baktığımda beni hiç aralarına kabul etmediler. Samet ile arkadaşlığım bozulmasın diye hep alttan aldım. Samet'in kötü kalpli arkadaşları bende büyük travmalar yarattı..."

Editör: Ceyda Bıyıklıoğlu